Gizlilik Politikası

Mağazamızda verilen tüm hizmetler DICCI AYAKKABI’na kayıtlı olup firmamıza aittir ve firmamız tarafından işletilmektedir.

Şirketimiz, kişisel verileri çeşitli amaçlarla toplayabilir. Toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu aşağıda belirtilmiştir.

Üyelik veya Mağazamızda çeşitli form ve anketler doldurularak, işin doğası gereği üyelerin bazı kişisel bilgileri (ad-soyad, şirket bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) Mağazamız tarafından toplanmaktadır. .

Firmamız zaman zaman müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler ve promosyon teklifleri gönderebilir. Üyelerimiz, üye olurken bu tür bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi yapabilir ve daha sonra giriş yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünde bu seçimi değiştirilebilir veya bildirim mesajındaki link üzerinden bildirimde bulunabilirler. Alınan.

Mağazamız üzerinden veya e-posta yoluyla gerçekleştirilen onay sürecinde, üyelerimiz tarafından elektronik ortamda mağazamıza iletilen kişisel bilgiler, tarafımızla yapmış olduğumuz “Kullanıcı Sözleşmesi” ile belirtilen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklanmayacaktır. Üyeler.

Şirketimiz, sistemle ilgili sorunları tespit etmek ve verilen hizmetle ilgili olarak ortaya çıkabilecek sorunları veya anlaşmazlıkları çözmek için üyelerinin IP adresini kayıt altına almakta ve kullanmaktadır. IP adresleri, genel olarak kullanıcıları tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgiler toplamak için de kullanılabilir.

Şirketimiz, talep edilen bilgileri Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen amaçlar ve kapsam dışında kendisi veya işbirlikçileri tarafından doğrudan pazarlama amacıyla kullanabilir. Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla iletişim kurmak için de kullanılabilir. Şirketimiz tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya mağazamız üzerinden yapılan işlemlere ilişkin bilgiler; Şirketimiz ve işbirlikçileri tarafından çeşitli istatistiksel değerlendirmelerde, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında üyelerimizin kimliği ifşa edilmeden “Üyelik Sözleşmesi”nde belirtilen amaçlar ve kapsam dışında kullanılabilir.

Şirketimiz, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmak, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak kabul etmek ve gizliliği sağlamak ve sürdürmek, gizli bilgilerin tamamının veya bir kısmının kamuya girmesini önlemek için gerekli tüm önlemleri almak ve gerekli tüm tedbirleri almaktır. etki alanı veya yetkisiz kullanım veya üçüncü bir tarafa ifşa etme. göstermeye kararlıdır.

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ

Şirketimiz alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

Sürece girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey var. Bunlardan biri, tarayıcınızın alt satırında bir anahtar veya kilit sembolüdür. Bu, güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve tüm bilgileriniz şifrelenir ve korunur. Bu bilgiler sadece satış sürecine bağlı olarak ve talimatlarınız doğrultusunda kullanılmaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenmekte ve sorgulanmak üzere ilgili bankaya gönderilmektedir. Kartın kullanılabilirliği onaylanırsa alışverişe devam edilebilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızca görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların bu bilgileri hiçbir koşulda alması engellenmektedir.
Kredi kartı ile online olarak verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği, Kredi Kartı Dolandırıcılığına karşı şirketimiz tarafından denetlenmektedir. Bu nedenle alışveriş sitelerimizden ilk defa sipariş veren müşterilerimizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunun teyit edilmesi gerekmektedir. Gerekirse kredi kartı sahibi müşteri veya ilgili banka ile iletişime geçilerek bu bilgiler kontrol edilir.
Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz erişebilir ve bunları değiştirebilirsiniz. Giriş bilgilerinizi güvenli bir şekilde korursanız, başkalarının sizinle ilgili bilgilere erişmesi ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içerisinde hareket ederiz. Bu sistem, kırılması mümkün olmayan uluslararası bir şifreleme standardıdır.

Bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan, açık adres ve telefon bilgilerinin belirtildiği internet alışveriş siteleri günümüzde daha çok tercih edilmektedir. Bu sayede aklınıza takılan tüm konular hakkında detaylı bilgi alabilir, online alışveriş hizmeti veren firmanın güvenilirliği hakkında daha güvenilir bilgi edinebilirsiniz.